Elbi AQUACOLD nádoba malá, PN 8 - 8 l
Elbi AQUACOLD nádoba malá, PN 8 - 8 l
Tlaková nádoba vertikální 8 l, pryžový vak, D=19,5 cm, dl.32,5 cm, PN 8 Více
Výrobce: ElbiKód produktu: 50660 Doprava a platba
Tlaková nádoba vertikální 8 l, pryžový vak, D=19,5 cm, dl.32,5 cm, PN 8 Více
Výrobce: ElbiKód produktu: 50660 Doprava a platba
Použití
Tlaková nádoba slouží jako vyrovnávací prvek pro systémy s možným výskytem tlakových rázů. Z výroby je nádoba natlakována na tlak 1,5 bar. Výsledný tlak je třeba upravit dle zapínacího tlaku čerpadla. Provedení nádoby je stojaté bez nožiček. Barevné provedení modré. Připojovací závit vnější 3/4".Specifikace
Plnící přetlak plynu v nádobě je nutno upravit dle nastavení spínacího prvku čerpadla. U tlakových spínačů se nastavuje tlak v nádobě - zapínací tlak snížený o 0,2 bar = potřebný tlak v nádobě. U systému s frekvenčním měničem se nastavuje tlak v nádobě - 70% konstatního nastaveného tlaku = potřebný tlak v nádobě.
Parametry
| Barva | modrá |
|---|---|
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry (v x š x h) | 325x195x195 mm |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Tlaková odolnost (PN) | 8 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 4-6 bar |
| Připojovací závit (vnější) | 3/4 " |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Teplota čerpaného média | do 110 °C |
| Objem tlakové nádoby | 8 l |
| Přetlak plynu z výroby | 1,5 bar |
| Pryžový vak | Ano |
| Plnící ventilek | Ano |
| Vertikální provedení | Ano |
| Průběžná nádoba | Ne |

































