Baretto Rýhovač Barreto 712MTH
Baretto Rýhovač Barreto 712MTH
Samohybný rýhovač, automatické přizpůsobení rychlosti pojezdu, hloubka výkopu 0 - 45 cm, šířka výkopu 10 cm, motor Honda GX200. Více
Výrobce: BarettoKód produktu: 54800 Doprava a platba
Samohybný rýhovač, automatické přizpůsobení rychlosti pojezdu, hloubka výkopu 0 - 45 cm, šířka výkopu 10 cm, motor Honda GX200. Více
Výrobce: BarettoKód produktu: 54800 Doprava a platba
Použití
Tento stroj je ideální pro pokládku kabelů, odpadních trubek, plynových a vodovodních potrubí dále i pro instalaci obrubníků nebo živých plotů atd.Specifikace
Nic nemůže být jednodušší pro nového uživatele. Jedna páka ovládá pojezd a druhá pohon řetězu. Po zapnutí pohonu řetězu pracovník zapne pojezd a nechá rýhovač dělat svoji práci.
Pokud je pojezd nastaven dopředu, pohon řetězu se automaticky vypne, toto eliminuje možnost poškození stroje díky nezkušené obsluze.
Hlavní výhody
- Celohydraulická konstrukce pro nízkou údržbu a vysokou efektivitu práce
- Možno volnoběhu kol pro snadný transport bez nutnosti startovat motor
- Automatický systém pojezdu, který přizpůsobí rychlost pracovní zátěži
- Hydraulické prvky jsou snadno dostupné pro údržbu a opravy
- Snadné ovládání, které se rychle naučí i nezkušená obsluha
Ovládání
Automatické přizpůsobení rychlosti pojezdu eliminuje potřebu pracovníka neustále přizpůsobovat rychlost ručně. Přehledné a jednoduché ovládání zvládne zkušený i nezkušený pracovník. Jedna páka ovládá pojezd a druhá pohon řetězu. Po zapnutí pohonu řetězu pracovník zapne pojezd a nechá rýhovač dělat svoji práci. Pokud je pojezd nastaven dopředu, pohon řetězu se automaticky vypne, toto eliminuje možnost poškození stroje díky nezkušené obsluze.
Kombinace řetězu o šířce 115 mm a délce ramene 450 mm má vliv na rychlost provádění výkopových prací, pracovní výkon klesne přibližně o 50%. Pro tyto požadované rozměry výkopu zvažte použití stroje o vyšším výkonu, například Rýhovač Barreto 1324D-6MS.
Video
Parametry
| Hmotnost | 181 kg |
|---|---|
| Šířka | 775 mm |
| Délka | 1810 mm |
| Výška | 1092 mm |
| Výrobce | Barreto Manufacturing, Inc. |
| Motor | Honda GX200 |
| Typ řetězu | Combo |
| Hloubka výkopu max. | 450 mm |
| Šířka výkopu max. | 100 mm |
| Typ motoru | 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV |
| Výkon motoru | 4,1 kW / 5,5 HP |
| Zdvihový objem motoru | 196 cm³ |
| Kroutící moment | 12,4 (2500) Nm |
| Vrtání/zdvih | 68 x 54 mm |
| Kompresní poměr | 8.5:1 |
| Startování | Ruční, tahové |
| Spotřeba paliva | 2 - 4 l/h |
| Objem palivové nádrže | 3,1 l |
| Olejová náplň | 0,6 L |
| Hydraulická nádrž | 5,7 l |
| Rychlost vpřed, max. | 2,7 km/h |
| Rychlost vzad, max. | 0,42 km/h |
| Rozvor | 641 mm |
| Palivo | Benzín |
| Typ pojezdu | Kola - zadní náprava |
| Teoretická produktivita | 2 700 m/h |
| Reálná produktivita běžný terén | 1 300 – 2 000 m/h |
| Typ vložky válce | Ocelová vložka |






























