Baretto Rýhovač Barreto 912HM
Baretto Rýhovač Barreto 912HM
Samohybný rýhovač, manuální nastavení rychlosti pojezdu, hloubka výkopu 0 - 45 cm, šířka výkopu 15 cm, motor Honda GX270 7,5kW/10HP. Více
Výrobce: BarettoKód produktu: 54805 Doprava a platba
Samohybný rýhovač, manuální nastavení rychlosti pojezdu, hloubka výkopu 0 - 45 cm, šířka výkopu 15 cm, motor Honda GX270 7,5kW/10HP. Více
Výrobce: BarettoKód produktu: 54805 Doprava a platba
Použití
Tento stroj je ideální pro pokládku kabelů, odpadních trubek, plynových a vodovodních potrubí dále i pro instalaci obrubníků nebo živých plotů atd.Specifikace
- Spolehlivá hydraulická konstrukce pro nízkou údržbu a vysokou efektivitu práce
- Možno volnoběhu kol pro snadný transport bez nutnosti startovat motor
- Řetěz může být manuálně spuštěn na reverz pro uvolnění nečistot
- Hydraulické prvky jsou sadno dostupné pro údržbu a opravy
- Snadné ovládání, které se rychle naučí i nezkušená obsluha
Ovládání
Kontrolní panel je jednoduchý a snadno pochopitelný i pro nezkušenou obsluhu. Bezpečnostní spojka zapíná a vypíná pohon řetězu, když je spojka puštěna, motor stále běží, ale ovládání zůstává připravené k pokračování v práci. Obsluha může korigovat rychlost pojezdu podle lokálních podmínek a typu půdy. Řetěz může být spuštěn ve zpětném chodu pro odstranění nečistot a překážek.
Kombinace řetězu o šířce 115 mm a délce ramene 450 mm má vliv na rychlost provádění výkopových prací, pracovní výkon klesne přibližně o 50%. Pro tyto požadované rozměry výkopu zvažte použití stroje o vyšším výkonu, například Rýhovač Barreto 1324D-6MS
Video
Parametry
| Hmotnost | 281 kg |
|---|---|
| Šířka | 737 mm |
| Délka | 2057 mm |
| Výška | 1092 mm |
| Výrobce | Barreto Manufacturing, Inc. |
| Motor | Honda GX270 9 CV |
| Typ řetězu | Combo |
| Hloubka výkopu max. | 450 mm |
| Šířka výkopu max. | 150 mm |
| Typ motoru | 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV |
| Výkon motoru | 6,3 kW / 8,4 HP |
| Zdvihový objem motoru | 270 cm³ |
| Kroutící moment | 19,1 (2500) Nm |
| Vrtání/zdvih | 77 x 58 mm |
| Kompresní poměr | 8.5:1 |
| Startování | Ruční, tahové |
| Zapalování | digitální CDI s proměnným předstihem |
| Spotřeba paliva | 3 - 5 l/h |
| Objem palivové nádrže | 5,3 l |
| Olejová náplň | 1,1 L |
| Hydraulická nádrž | 36 l |
| Rychlost vpřed, max. | 2,4 km/h |
| Rychlost vzad, max. | 1 km/h |
| Rozvor | 762 mm |
| Palivo | Benzín |
| Typ pojezdu | Kola - zadní náprava |
| Teoretická produktivita | 2 400 m/h |
| Reálná produktivita běžný terén | 1 200 – 1 800 m/h |
| Typ vložky válce | Ocelová vložka |

































