IRRITEC FLC + vložka polyester, 3/4" - typ: vložka 100mesh
IRRITEC FLC + vložka polyester, 3/4" - typ: vložka 100mesh
Malý filtr, připojovací závit 3/4" vně, filtrační plocha 100 cm2, PN 8, s vložkou polyester 100 mesh (modrá) Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6005 Doprava a platba
Malý filtr, připojovací závit 3/4" vně, filtrační plocha 100 cm2, PN 8, s vložkou polyester 100 mesh (modrá) Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6005 Doprava a platba
Použití
Zachycení jemných mechanických nečistot obsažených ve zdroji vody pro závlahový systém. Obvyklé použití filtrů FLC je u malých zahradních systémů napojených na studnu. Není určen pro domovní tlakové rozvody pitné vody a pro silně znečištěné zdroje vody. Také není určen pro instalaci do interiéru. Doporučený provozní tlak 2,5 - 4,5 bar, max. provozní tlak 6 bar. Na filtru jsou připojovací závity 1/4" pro manometry - možnost měření tlaku na vstupu a výstupu. Možnost výběru propustnosti filtrační vložky. Filtr je dodáván s vložkou z polyesteru, stačí si vybrat propustnost vložky. Polyesterová vložka by neměla být instalována pro zdroje vody, které obsahuje ostrohranné částice. Může dojít k perforaci vložky. V tomto případě je vhodnější použít INOX vložku. Připojovací závit vnější 3/4". Barevné provedení je černé.Specifikace
Sestava obsahuje kompletní filtr s vámi vybranou vložkou! Stačí si jen vybrat vhodnou jemnost vložky a materiál síta vložky. Filtrační vložky si můžete zvolit v jemnosti 75, 100, 120, 155 mesh.
Pro utěsnění spodního otvoru je možné použít víčko 3/4", které je třeba dotěsnit teflonovou páskou.
Parametry
| Hmotnost | 0,16 kg |
|---|---|
| Materiál | polypropylen |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Rozměry - výška | 139 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Tlaková odolnost (PN) | 8 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2,5-4,5 bar |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 3/4 " |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Filtrační plocha | 100 cm² |
| Možnost instalace v interiéru | Ne |
| Možnost instalace v exteriéru | Ano |
| Max. provozní tlak (Pmax) | 6 bar |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ne |
| Jemnost filtrační vložky | 75,100,120,155 mesh |
| Možnost redukce tlaku | Ne |
| Manuální čištění vložky filtru - ručně | Ano |
| Qmax | 1,3 l/s |
| Barva filtrační vložky 120 mesh | červená |
| Použití pro silně znečištěné zdroje | Ne |
| Použití pro biologické znečištění | Ne |
| O-kroužek víka filtru | Ano |
| O-kroužek filtrační vložky filtru | Ano |
| Možnost připojení manometru (vstupní/výstupní tlak) | Ano |
| Možnost odkalení | Ano |
| Vizuální kontrola znečištění filtru | Ne |
| Materiál vložky - kostra | polypropylen |
| Materiál vložky - síto | polyester |
| Rozměry - šířka (od závitu po závit) | 123 mm |
| Barva filtrační vložky 75 mesh | bílá |
| Barva filtrační vložky 155 mesh | žlutá |
| Dimenze odkalovacího otvoru (vnější) | 3/4 " |
| Barva filtrační vložky 100 mesh | světle modrá |









































