Hunter G80/G880 Jednotlivé trysky - typ: # 43
Hunter G80/G880 Jednotlivé trysky - typ: # 43
Náhradní DRIVE tryska # 43 - tm. hnědá (25,0 m při 5,5 bar, Q = 9,93 m3/h) Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32764 Doprava a platba
Náhradní DRIVE tryska # 43 - tm. hnědá (25,0 m při 5,5 bar, Q = 9,93 m3/h) Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32764 Doprava a platba
Použití
Náhradní trysky - pro postřikovače "G80/G880". 6 modelů trysek.(#25,33,38,43,48,53), 20.4 - 26.8 m.Specifikace
Základní sada trysek pro celokruh. postřikovač G80/880, 6 ks
- #25 (sv.modrá) R = 21.6 m, Q = 5.91 m3/h, (tl. 5.5 bar)
- #33 (šedá) R = 23.2 m, Q = 7.88 m3/h, (tl. 5.5 bar)
- #38 (červená) R = 24.1 m, Q = 8.75 m3/h, (tl. 5.5 bar)
- #43 (tm.hnědá) R = 25.0 m, Q = 9.93 m3/h, (tl. 5.5 bar)
- #48 (tm.zelená) R = 25.9 m, Q = 11.13 m3/h, (tl. 5.5 bar)
- #53 (tm.modrá) R = 26.5 m, Q = 11.95 m3/h, (tl. 5.5 bar)
Parametry
| Hmotnost | 0.008 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 5.5 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 26,8 m |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 20.4- 26.8 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 5.11-13.15 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Výběr samostatně dodávaných trysek | 6 ks |
