Hunter I-25, I-40, I-50 Stabilizační manžeta
Hunter I-25, I-40, I-50 Stabilizační manžeta
Přídavná stabilizační manžeta postřikovačů I-25, I-40 a I-50 Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22671 Doprava a platba
Přídavná stabilizační manžeta postřikovačů I-25, I-40 a I-50 Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22671 Doprava a platba
Použití
Slouží ke svislé stabilizaci větších rotačních postřikovačů řady I (I-25, I-35 a I-40). Současně je také antivandalním prvkem, znesnadňuje krádež postřikovače, který je nutno celý odhrabat i s manžetou.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0.050 kg |
| Materiál | plast |
| Výška | 40 mm |
| Vnější průměr | 165 mm |
| Vnitřní průměr | 61 mm |
| Výrobce | Hunter |
| Stabilizační prvek | Ano |
| Antivandalní prvek | Ano |

















