IRRITEC "V50" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
IRRITEC "V50" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
Kulový ventil, materiál PP, vnitřní 1" závity, nerozebiratelný ventil, PN 16 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45442 Doprava a platba
Kulový ventil, materiál PP, vnitřní 1" závity, nerozebiratelný ventil, PN 16 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45442 Doprava a platba
Použití
Ventily jsou určeny pro více tlakově náročné závlahové systémy, nejsou však určeny pro instalace v interiérech budov. Umisťují se nejčastěji do ventilových šachtic případně do hlavních sestav. Díky svému materiálu jsou více odolné proti korozi, jsou tedy vhodné pro umístění pod úrovní terénu a do vlhkých prostor. Na zimu je nutné ventily odvodnit a potrubí zazimovat nejlépe stlačeným vzduchem.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,40 kg |
| Materiál | PP |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Výrobce | Irritec |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 16 bar |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Nutné zazimování | Ano |
| Konstrukce ventilu | kulový |
| Rozebíratelná konstrukce | Ne |










