IRRITEC Koleno FF 1" s O-kroužkem, GR
IRRITEC Koleno FF 1" s O-kroužkem, GR
Koleno, 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13182 Doprava a platba
Koleno, 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13182 Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Hmotnost | 0,066 kg |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Typ těsnění | O-kroužek |
| Výrobce | Irritec |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Použití v interiéru | Ne |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Počet převlečných matic | 2 |
| Typ tvarovky | koleno |




















