Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
Tlaková nádoba ležatá 24 l, pryžový vak vyměnitelný, D=26 cm, dl.49 cm, PN 8, možnost zavěšení na zeď Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50645 Doprava a platba
Tlaková nádoba ležatá 24 l, pryžový vak vyměnitelný, D=26 cm, dl.49 cm, PN 8, možnost zavěšení na zeď Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50645 Doprava a platba
Použití
Tlakové nádoby slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny a vodárny závlahových systémů. Z výroby je nádoba natlakována na tlak 1,5 bar. Výsledný tlak je třeba upravit dle zapínacího tlaku čerpadla. Tlaková nádoba 24 l je vybavena vyměnitelným vakem. Nádoby ležaté mají závěsné nožičky pro fixaci k podlaze nebo pro instalaci na zeď. Barevné provedení modré. Připojovací závit vnější 1".Specifikace
Plnící přetlak plynu v nádobě je nutno upravit dle nastavení spínacího prvku čerpadla. U tlakových spínačů se nastavuje tlak v nádobě - zapínací tlak snížený o 0,2 bar = potřebný tlak v nádobě. U systému s frekvenčním měničem se nastavuje tlak v nádobě - 70% konstatního nastaveného tlaku = potřebný tlak v nádobě.
Parametry
| Barva | modrá |
|---|---|
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozměry (v x š x h) | 260x485x260 mm |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Výrobce | CIMM |
| Tlaková odolnost (PN) | 8 bar |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Teplota čerpaného média | do 50 °C |
| Objem tlakové nádoby | 24 l |
| Přetlak plynu z výroby | 1,5 bar |
| Pryžový vak | Ano |
| Plnící ventilek | Ano |
| Horizontální provedení | Ano |


































