Hunter MP ROTATOR STRIP - obdélník SS 1,5 x 9,1 m
Hunter MP ROTATOR STRIP - obdélník SS 1,5 x 9,1 m
Rotační hlavice, obdélníkový tvar pruhu - střed podélné hrany 1,5 x 9,1 m / 2,8 bar, filtr Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31093 Doprava a platba
Rotační hlavice, obdélníkový tvar pruhu - střed podélné hrany 1,5 x 9,1 m / 2,8 bar, filtr Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31093 Doprava a platba
Použití
Vhodný pro malé úzké protáhlé travní plochy o šíři 1,5 m. Rotační trysku je možné instalovat do rozprašovacích postřikovačů - PRO-SPRAY, PRS 30, PRS 40. Volbou těchto trysek je eliminován počet postřikovačů na úzkých dlouhých pruzích trávy.Specifikace
- 3 modely nastavitelných trysek:
- MP LCS/ Left Strip 1.5 x 4.6 m (slonová kost)
- MP RCS/ Right Strip 1.5 x 4.6 m (měděná)
- MP SS/ Side Strip 1.5 x 9.1 m (hnědá) - Možnost redukce poloměru dostřiku až o 25% u všech modelů
Parametry
| Hmotnost | 0.012 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.8 bar |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 1.44 - 1.93 l/min |
| Materiál trysky postřikovače | plast/nerez |
| Tvar postřiku trysky | obdélník |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Srážková výška | 9 - 12 mm/hod |
| Úhel vzestupu paprsku | 16 ° |
| Max. výška vzestupu paprsku | 50 cm |
| Rozměry tvaru postřiku | 1.5 x 9.1 m |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 3 |
| Redukce dostřiku | Ano |





























































