Hunter Multisenzor Solar Sync s bezkabelovým vysílačem
Hunter Multisenzor Solar Sync s bezkabelovým vysílačem
Čidlo s vysílačem bezkabelového senzoru Solar Sync (senzor, teploty, srážek a sluneční radiace) - pro připojení k ovládací jednotce X-Core PC+, PCC+, I-Core, ICC2, ACC, nebo ACC2. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 12614 Doprava a platba
Čidlo s vysílačem bezkabelového senzoru Solar Sync (senzor, teploty, srážek a sluneční radiace) - pro připojení k ovládací jednotce X-Core PC+, PCC+, I-Core, ICC2, ACC, nebo ACC2. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 12614 Doprava a platba
Použití
Náhradní čidlo bezkabelového senzoru Solar Sync - pro kompatibilní ovládací jednotky Hunter.Specifikace
Náhradní multisenzor Solar Sync s bezkabelovým vysílačem
- měří teplotu, intenzitu slunečního záření a srážky
- slouží k automatickému ovládání délky závlahy s ovládacími jednotkami HUNTER vybavenými
Smart Portem (datový interface) - X-Core, C+, PCC+, ICC2, ACC2, I-Core - Vhodné pro instalce kde není možné realizovat propojení senzoru a modulu Solar Sync pomocí kabelu
Parametry
| Dosah bezdrátového připojení | 240 m |
|---|---|
| Hmotnost | 0,100 kg |
| Možnost výměny záložního zdroje | Ne |
| Záložní zdroj | 3 V |
| Rozměry (v x š x h) | 11 x 22 x 2,5 cm |
| Výrobce | Hunter |
| Kabelové připojení senzoru k ovládací jednotce | Ne |
| Bezdrátové připojení k ovládací jednotce | Ano |
| Aktivační srážková výška | 3 mm |
| Aktivační teplota | 3 °C |
| Výstup senzoru | Digitální data |




