PLASTIC-PUGLIA Pružné připojovací potrubí SP16 PLUS, 50 m
PLASTIC-PUGLIA Pružné připojovací potrubí SP16 PLUS, 50 m
Potrubí SWING PIPE, 16x1,6 mm, pro flexibilní přípojky postřikovačů, návin 50 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45700 Doprava a platba
Potrubí SWING PIPE, 16x1,6 mm, pro flexibilní přípojky postřikovačů, návin 50 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45700 Doprava a platba
Použití
Pružné připojovací potrubí SWING PIPE (SP 16 - PLUS) dodáváno v balení á 50 m. V nabídce jsou i balení 25, 6 a 2 m. Potrubí se používá jako připojovací potrubí rozprašovacích a menších rotačních postřikovačů na zahradách a v parcích až do průtoku 0,3 - 0,5 l/s. Pro spojování doporučujeme používat tvarovky AL-SBA a AL-SBE. SP PLUS 16 mm lze použít i jako rozvodné potrubí mikrozávlahy.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Materiál | flexibilní polyethylen |
| Vnější průměr | 16 mm |
| Vnitřní průměr | 12,8 mm |
| Délka potrubí (bal) | 50 m |
| Určeno pro postřikovače | 1/2 - 3/4 " |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 4 - 5 bar |
| Maximální doporučený průtok | 0,3-0,5 l/s |
| Minimální délka odbočky | 30-40 cm |



















































