IRRITEC IRIBLUE QJ 20 - zátka - PP
IRRITEC IRIBLUE QJ 20 - zátka - PP
Zátka 20 mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20 a IRIBLUE Quick Joint QJ20, černá PP Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44115 Doprava a platba
Zátka 20 mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20 a IRIBLUE Quick Joint QJ20, černá PP Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44115 Doprava a platba
Použití
Tvarovka slouží k zakončení vedení potrubí IRIBLUE QJ 20 mm.Specifikace
IRIBLUE je řadou kvalitních a uživatelsky příjemně zabalených produktů pro distributory nebo koncové B2C uživatele, kteří preferují produkt vhodný pro další distribuci nebo svépomocnu instalaci AZS
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,018 kg |
| Materiál | PP |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací dimenze | 20 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 20 mm |
| Typ tvarovky | zátka |
















