DNA Rozběhový kondenzátor 20 µF
DNA Rozběhový kondenzátor 20 µF
Rozběhový/běhový kondenzátor k jednofázovým motorům. Kapacita 20 uF/400 V. Připojení pomocí kabelu. Více
Výrobce: DNAKód produktu: 50603 Doprava a platba
Rozběhový/běhový kondenzátor k jednofázovým motorům. Kapacita 20 uF/400 V. Připojení pomocí kabelu. Více
Výrobce: DNAKód produktu: 50603 Doprava a platba
Použití
Rozběhový a běhový kondenzátor k jednofázovým čerpadlům.Specifikace
Pro střídavé asynchronní motory napájené z jednofázové nebo třífázové sítě.
- svitek z metalizované polypropylénové folie se samoregeneračními vlastnostmi
- pouzdro plastové se samozhášivými vlastnostmi
- těsnost svitku a ochrana proti vnějšímu prostředí zajištěna zalitím pryskyřicí
Parametry
| Hmotnost | 88 g |
|---|---|
| Délka kabelu | 0,25 m |
| Napětí | 400 V |
| Kapacita | 20 µF |
| Připojení | Kabel |
| Rozměry - průměr x délka | 40 x 75 mm |
| Typ kabelu | 2x0,75 |
| Pracovní teplota | -25.... +85 °C |












