GRAF Sada Sicker-Tunnel 300 - 1 800 l
GRAF Sada Sicker-Tunnel 300 - 1 800 l
Vsakovací sada o objemu 1 800l - rozměry dl. 7,02 m, š. 0,8 m, v. 0,5 m.
Sada obsahuje: 6x Sicker tunnel, 1x odvzdušnění, 18 m2 (9 bm) geotextilie, 2x koncové desky
Doprava není v ceně. Více
Výrobce: GRAFKód produktu: 50401 Doprava a platba
Vsakovací sada o objemu 1 800l - rozměry dl. 7,02 m, š. 0,8 m, v. 0,5 m.
Sada obsahuje: 6x Sicker tunnel, 1x odvzdušnění, 18 m2 (9 bm) geotextilie, 2x koncové desky
Doprava není v ceně. Více
Výrobce: GRAFKód produktu: 50401 Doprava a platba
Použití
Siker-Tunnel 300 je vyvinutý především pro použití na zahradách RD - odvod dešťové vody z RD. Systém se skládá z několika Tunnelů-Modulů, koncového odvzdušnění DN 100, geotextilie a 2 koncových desek. Vsakovací sestava může být libovolně kombinovaná/rozšiřovaná. prodloužení je snadné díky malé hmotnosti 11 kg. Při použití více koncových desek je možné sestavovat moduly ve více řadách. Vsakovací sada je pojezdová osobními vozidly při překrytí zeminou o mocnosti min. 500 mm. Max. hloubka zabudování je 2 500 mm (spodní hrana Siker-Tunnelu).Specifikace
Sada 1800 obsahuje:
| 6 x Sicker-Tunnel (50 813), |
| 1 x koncové odvzdušnění DN 100 (50 816) , |
| 18 m2 (9 bm) geotextilie (50 814), |
| 2 koncové desky (1 ks set 50 817) |
Parametry
| Materiál | plast |
|---|---|
| Výrobce | Graf |
| Objem (V) | 1800 l |
| Nadzemní instalace | Ne |
| Podzemní instalace | Ano |
| Počet bloků Siker-Tunel | 6 |
| Předlisované otvory pro potrubí DN | 100,150,200,300 |
| Max. tlak na osu | 3,5 t |
| Součástí 2 koncové desky | Ano |
| Součástí geotextilie | Ano |
| Součástí koncové odvzdušnění | Ano |
| Nutnost obetonování | Ne |
| Zatížení vozidly | Ano |
| Doporučené překrytí zeminou | 500-1500 mm |
| Max. překrytí zeminou | 2000 mm |
| Celková délka vsakovací sady | 7020 mm |
| Celková šířka vsakovací sady | 800 mm |
| celková výška vsakovací sady | 510 mm |




