GEKA by KARASTO Sedlový ventil GEKA1, O-kroužek
GEKA by KARASTO Sedlový ventil GEKA1, O-kroužek
GEKA ventil sedlový, 1/2" vnější závit, přechod na rychlospojku. Více
Výrobce: GEKA by KARASTOKód produktu: 10117 Doprava a platba
GEKA ventil sedlový, 1/2" vnější závit, přechod na rychlospojku. Více
Výrobce: GEKA by KARASTOKód produktu: 10117 Doprava a platba
Použití
Uzavírací armatura s rychlospojkou umožňující ruční odběr vody.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Materiál | pozinkovaná mosaz |
| Výrobce | Irimon |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 1/2 " |
| Uzamykatelná páka | Ne |
| Standartní závity armatur | Ano |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |























