IRRITEC T-kus MMF 1" s O-kroužkem, GR
IRRITEC T-kus MMF 1" s O-kroužkem, GR
T kus, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu, (matka/vnější závit/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13171 Doprava a platba
T kus, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu, (matka/vnější závit/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13171 Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Hmotnost | 0,084 kg |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Typ těsnění | O-kroužek |
| Výrobce | Irritec |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Použití v interiéru | Ne |
| Počet vnějších závitů | 2 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Počet převlečných matic | 1 |
| Typ tvarovky | T-kus |
















