IRRITEC TAPE odbočka OFFTAKE 16 mm na PE s těsněním - zelené PM
IRRITEC TAPE odbočka OFFTAKE 16 mm na PE s těsněním - zelené PM
16 mm x PE potrubí pro napojení kapkovací pásky 16 mm na PE potrubí, pryžové těsnění, zelená PM Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 46100 Doprava a platba
16 mm x PE potrubí pro napojení kapkovací pásky 16 mm na PE potrubí, pryžové těsnění, zelená PM Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 46100 Doprava a platba
Použití
Pro vytvoření velmi pevných spojů lehkých kapkovacích pásek TAPE s rozvodným nízkohustotním potrubímPE-LD PN 6 od průměru 32 - 50 mm.
Vhodné pro kapkovací pásky typu P1, AQUATAPE a IRRITECTAPE.
Pro připojení odbočky je nutné zhotovit v PE potrubí otvor 15 mm.
Pro jednodušší instalaci lze použít nástroj R4-R (obj.č. 3501)
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,016 kg |
| Výrobce | Irritec |
| Dimenze připojení na potrubí | 16 mm |
| Nástrčná tvarovka | Ano |
| Převlečná matice | Ano |
| Max. pracovní tlak | 3 bar |
| Barva převlečné matice | zelená |
| Velikost otvoru | 15 mm |








































