IRRITEC TAPE závitový T-kus 16 mm x 3/4" - zelné PM
IRRITEC TAPE závitový T-kus 16 mm x 3/4" - zelné PM
16 x 3/4"x 16 mm pro kapkovací pásky 16 mm, zelené PM Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 46112 Doprava a platba
16 x 3/4"x 16 mm pro kapkovací pásky 16 mm, zelené PM Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 46112 Doprava a platba
Použití
Pro vytvoření velmi pevných spojů lehkých kapkovacích pásek TAPE se závitovými armaturami 3/4". Vhodné pro kapkovací pásky typu P1, IRRITEC TAPE a AQUATAPESpecifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,024 kg |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Dimenze připojení na potrubí | 16 mm |
| Nástrčná tvarovka | Ano |
| Převlečná matice | Ano |
| Dimenze připojovacího závitu | 3/4 " |
| Připojovací závit | Vnější |
| Max. pracovní tlak | 3 bar |
| Barva převlečné matice | zelená |
| Typ tvarovky | T-kus |











































