Těsnění 24x14x2 mm, závit 1/2" (na převlečné matice 3/4")
Těsnění 24x14x2 mm, závit 1/2" (na převlečné matice 3/4")
Ploché gumové těsnění pro 1/2" závity Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 7505 Doprava a platba
7 Kč s DPH
Použití
Náhradní díl pro plastové, mosazné armatury a filtry. Použit pro armatury pro závlahové systémy. Médium - voda.Specifikace
Vhodné jako náhradní těsnění pro: 10030, 10031, 8300,10018,
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Materiál | SBR pryž |
| Pracovní teplota | 100 °C |
| Rozměry - vnější průměr | 24 mm |
| Rozměry - vnitřní průměr | 14 mm |
| Rozměry - tloušťka | 2 mm |
| Těsnění pro závit | 1/2 " |
| Určeno pro méduim | voda |



