Hunter Tryska BUBBLER - PCN 10
Hunter Tryska BUBBLER - PCN 10
Tryska s deštníkovým efektem, celokruhová 360° pro výsuvné postřikovače PRO SPRAY a PS ULTRA, Q = 3,8 /min, barva modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32803 Doprava a platba
Tryska s deštníkovým efektem, celokruhová 360° pro výsuvné postřikovače PRO SPRAY a PS ULTRA, Q = 3,8 /min, barva modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32803 Doprava a platba
Použití
Speciální "PCN BUBBLER" trysky s kompenzací tlaku - záplavový deštníkový efekt - Vhodné pro rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, Filtr je součástí trysky. Umožňují řízenou lokální distribuci vody v okolí postřikovačeSpecifikace
4 modely deštníkových "PCN BUBBLER" trysek:
Stékání po postřikovači
- PCN-25 (modrá), 360°, Q = 0.06 m3/h , 0.9 l/min
- PCN-50 (zelená), 360°, Q = 0.11 m3/h , 1.9 l/min
Deštníkový efekt
- PCN-10 (červená), 360°, Q = 0.23 m3/h, 3.8 l/min
- PCN-20 (žlutá), 360°, Q = 0.45 m3/h, 7.6 l/min
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Hunter bubblery udržují konstantní výtok vody z trysky nezávisle na tlaku vody, díky tomu zaručují přesné a snadné zavlažení
- Trysky MSBN a PCN jsou kompatibilní se všemi rozprašovacími postřikovači Hunter
- Každá rostlina, keř nebo strom dostanou správné množství vody bez zbytečných odtoků a plýtvání
Parametry
| Hmotnost | 0.006 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 0,15 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.23 m³/hod |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Redukce poloměru dostřiku | Ne |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Tvar postřiku trysky | deštníkový |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 4 |





















































