Hunter Tryska SHORT FIX série 6, s dostřikem 1,8 m - typ: 6H (180°)
Hunter Tryska SHORT FIX série 6, s dostřikem 1,8 m - typ: 6H (180°)
Rozprašovací tryska s pevně nastavenou výsečí 6H (180°) -Tryska ploše a krátce stříkající, 1,8 m / 2,1 bar, filtr, barva sv. modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32563 Doprava a platba
Rozprašovací tryska s pevně nastavenou výsečí 6H (180°) -Tryska ploše a krátce stříkající, 1,8 m / 2,1 bar, filtr, barva sv. modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32563 Doprava a platba
Použití
Pevně nastavené trysky určeny pro všechny rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, PRS 30 (I-SPRAY), PRS 40 (MPR-SPRAY) a GOLF SPRAY. Trysky jsou pevně nastaveny na daný požadovaný úhel výseče, což zajišťuje velice kvalitní distribucí vody v celé ploše výseče. Trysky lze použít na členité plochy trávníkových a případně i keřových ploch zahrad, parků, veřejných a sportovních ploch s nárokem na maximální komfort, odolnost a životnost. Filtr je součástí dodávky.Specifikace
2 modely pevně nastavených trysek:
- 6Q 90° (sv.modrá), R =1.8 m, Q = 0.12 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 6H 180° (sv.modrá), R =1.8 m, Q = 0.23 m3/h, (tl. 2.1 bar)
Parametry
| Hmotnost | 0.006 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 1,8 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.11 - 0.23 m³/hod |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Redukce poloměru dostřiku | Ne |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Barevné rozlišení trysek | světle modrá |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Pevně nastavená výseč postřiku | 90, 180 ° |
| Srážková výška | 136 - 152 mm/hod |
| Úhel vzestupu paprsku | 0 - 5 ° |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 2 |

















































