Hunter Tryska STRIP - LCS-515, obdélník 1,5 x 4,5 m
Hunter Tryska STRIP - LCS-515, obdélník 1,5 x 4,5 m
Tryska obdélníkového tvaru zavlažující z levého rohu 1,5 x 4,5 m / 2,1 bar, filtr, barva tm. modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32114 Doprava a platba
Tryska obdélníkového tvaru zavlažující z levého rohu 1,5 x 4,5 m / 2,1 bar, filtr, barva tm. modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32114 Doprava a platba
Použití
Trysky "STRIP" je možné použít pro rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, PRS 30 (I-SPRAY), PRS 40 (MPR-SPRAY) a GOLF SPRAY. Vhodné pro úzké dlouhé trávníkové plochy (pruhy), šířky 1,5 m. Nevytvářejí kruhovou, ale obdélníkovou výseč 1,5 x 4,5 m z levého okraje trysky. Filtr je součástí trysky.Specifikace
6 modelů obdélníkových trysek
- LCS-515 / levý roh, 1.5 x 4.5 m, 0.15 m3/h, (2.1 bar)
- RCS-515 / pravý roh, 1.5 x 4.5 m, 0.15 m3/h, (2.1 bar)
- SS-530 / střed str.pruhu, 1.5 x 9.0 m, 0.30 m3/h, (2.1 bar)
- ES-515 / příč. str.pruhu, 1.5 x 4.5 m, 0.15 m3/h, (2.1 bar)
- CS-530 / střed pruhu, 1.5 x 9.0 m, 0.30 m3/h, (2.1 bar)
- SS-918 / střed str.pruhu, 2.7 x 5.5 m, 0.39 m3/h, (2.1 bar)
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Pro obdélníkové plochy
- Navrženo pro přesnou a rovnoměrnou závlahu úzkých dlouhých ploch
- Dostupné v sadě jednotlivých modelů navržených pro specifické zavlažení obdélníkových ploch
- Vhodné i pro použití v náročnějších podmínkách
Přehled modelů trysek "STRIP" pro obdélníkové plochy

Video
Parametry
| Hmotnost | 0.006 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.10 - 0.16 m³/hod |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Tvar postřiku trysky | obdélník |
| Barevné rozlišení trysek | tmavě modrá |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | plochý šroubovák |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Srážková výška | 21 - 23 mm/hod |
| Rozměry tvaru postřiku | 1.5 x 4.5 m |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 6 |
| Redukce dostřiku | Ano |

















































