Antelco SHRUBBLER 180 s bodcem, koncový
Antelco SHRUBBLER 180 s bodcem, koncový
Bodový paprskový mikrozavlažovač se zemním bodcem a nástr. hrotem (B), koncový Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45956 Doprava a platba
Bodový paprskový mikrozavlažovač se zemním bodcem a nástr. hrotem (B), koncový Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45956 Doprava a platba
Použití
Paprskový mikrozavlažovač k zavlažování samostatných keřů nebo keřových skupin v úzkých záhonech, ve sklenících nebo v zimních zahradách. Shrubbler obsahuje připojovací mikrokonektor.Specifikace
Průměr dostřiku D = 0,4 m, P = 1,0 bar, Q = 33 l/hod
Video použití SHRUBBLER:
Video
Parametry
| Hmotnost | 0,004 kg |
|---|---|
| Výrobce | Antelco |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 0,45 m, 30 cm |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 0 - 0,3 m |
| Operační provozní tlak | 1,0 - 2,0 bar |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozebíratelná konstrukce | Ano |
| Průtok (Q) | 0 - 49 l/hod |
| Připojovací konektor barb | Ano |
| Tvar výseče | 180°, 4 paprsky |
| Zemní bodec | Ano |
| Délka bodce | 10 cm |














