PLASTIC-PUGLIA Potrubí IRIMON GARDEN LINE 16 (PN4) 16x1,4 mm - 25m
PLASTIC-PUGLIA Potrubí IRIMON GARDEN LINE 16 (PN4) 16x1,4 mm - 25m
Pružné flexibilní PE potrubí IRIMON QJ 16 mm určené pro připojení postřikovačů, PN4, 16 x 1,4mm, 25m/bal, lze použít i jako rozvodné potrubí pro mikrozávlahu, cena za balení 25 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45706 Doprava a platba
Pružné flexibilní PE potrubí IRIMON QJ 16 mm určené pro připojení postřikovačů, PN4, 16 x 1,4mm, 25m/bal, lze použít i jako rozvodné potrubí pro mikrozávlahu, cena za balení 25 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45706 Doprava a platba
Použití
Rozvodné potrubí pro bodovou mikrozávlahu nebo závlahu mikropostřikem. Mikrozávlaha na zahradách, balkónech, terasách, sklenících atd.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Materiál | PE polyethylen |
| Vnější průměr | 16 mm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2 - 4 bar |
| Délka potrubí (bal) | 25 m |
| Tloušťka stěny potrubí | 1,4 mm |
| Max. pracovní tlak | 4 bar |
| Dodávka v metráži | Ne |



















