IRRITEC QJ 16 - závitové koleno (vnější závit) - PP - typ: 16 x 1/2"
IRRITEC QJ 16 - závitové koleno (vnější závit) - PP - typ: 16 x 1/2"
Koleno s vnějším závitem 16x1/2" mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ16, nebo potrubí PE, černá, PP, PN4 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44710 Doprava a platba
Koleno s vnějším závitem 16x1/2" mm, nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ16, nebo potrubí PE, černá, PP, PN4 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44710 Doprava a platba
Použití
Spojování rozvodného potrubí 16 mm, PN 4 se závitovými armaturami 1/2" a 3/4". Bodová mikrozávlaha, závlaha mikropostřikem na zahradách, balkonech, terasách, ve sklenících apod. Materiál - polypropylen.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,014 kg |
| Materiál | PP |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Připojovací dimenze | 16 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 16 mm |
| Vnější závit | Ano, 1/2 " |
| Typ tvarovky | koleno |





























