PLASTIC-PUGLIA PE potrubí pro rozvod mikrozávlahy (PN 4) 16x1,4 mm, 100 m
PLASTIC-PUGLIA PE potrubí pro rozvod mikrozávlahy (PN 4) 16x1,4 mm, 100 m
Pružné rozvodné potrubí pro mikrozávlahu, návin 100 m, cena za celé balení. Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45699 Doprava a platba
Pružné rozvodné potrubí pro mikrozávlahu, návin 100 m, cena za celé balení. Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45699 Doprava a platba
Použití
Rozvodné potrubí pro bodovou mikrozávlahu nebo závlahu mikropostřikem. Doporučené použití je pro průtok až do 0,4 l/s. Obvyklé použití je pro připojení nástrčných tvarovek nebo vykapávačů. Mikrozávlaha na zahradách, balkónech, terasách, sklenících atd. Délka 100 m. Prodej pouze v celých baleních.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 6,0 kg |
| Materiál | PE polyethylen |
| Vnější průměr | 16 mm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2 - 4 bar |
| Délka potrubí (bal) | 100 m |
| Tloušťka stěny potrubí | 1,4 mm |
| Max. pracovní tlak | 4 bar |
| Dodávka v metráži | Ne |



















