CT Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
CT Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
Rozdělovač, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (3x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13135 Doprava a platba
Rozdělovač, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (3x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13135 Doprava a platba
Použití
Připojovací systém pro sestavy s elektromagnetickými ventily 1 "(s vnějšími závity) ve venkovních ventilových šachticích. Obvyklé použití - zahrady, komerční a veřejné plochy s vyšším tlakem.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,552 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ těsnění | pryžové |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Použití v interiéru | Ne |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Počet převlečných matic | 3 |
| Barva převlečné matice | mosaz |
| Barva těla | mosaz |









