RAIN S.p.A RN rozdělovač 3x1", PVC
RAIN S.p.A RN rozdělovač 3x1", PVC
PVC 3ramenný rozdělovač 1" se čtyřmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (4x matka/1x vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13272 Doprava a platba
PVC 3ramenný rozdělovač 1" se čtyřmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (4x matka/1x vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13272 Doprava a platba
Použití
Připojovací systém pro sestavy s elektromagnetickými ventily 1 "(s vnějšími závity) ve venkovních ventilových šachticích. Obvyklé použití - zahrady, komerční a veřejné plochy s vyšším tlakem.Specifikace
RN rozdělovače se vyrábějí v provedení 2 - 4 ramenném. Na vstupu je rozdělovač opatřen převlečnou maticí. Na druhém konci je 1" vnější závit. Pro uzavření je vhodné použít zátku s obj. č. 13 270. Tato zátka obsahuje těsnicí O-kroužek, spoj tedy není nutné dále dotěsňovat.
Parametry
| Hmotnost | 0,228 kg |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ těsnění | ploché |
| Tlaková řada | PN 12 |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Použití v interiéru | Ne |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Počet převlečných matic | 4 |
| Barva převlečné matice | tmavě šedá |
| Barva těla | tmavě šedá |











