DAB JETINOX 132 M, 230 V
DAB JETINOX 132 M, 230 V
Horizontální samonasávací čerpadlo, připojení 1",Qmax= 4,8 m3/hod, Pmax= 4,8 MPa, P2=1.0 kW, Více
Výrobce: DABKód produktu: 50555 Doprava a platba
Horizontální samonasávací čerpadlo, připojení 1",Qmax= 4,8 m3/hod, Pmax= 4,8 MPa, P2=1.0 kW, Více
Výrobce: DABKód produktu: 50555 Doprava a platba
Použití
Čerpání vody z jímek, nádrží a mělkých kopaných studní, ideální samonasávací čerpadlo pro malé závlahové systémy a pro sestavení domácí vodárny. Vodárnu sestavíte doplněním spínacího zařízení (tlakový spínač nebo PRESSCONTROL), tlakové nádoby a propojovacích armatur. Čerpadlo zajišťuje mimořádně tichý a spolehlivý provoz. Jedná se o odstředivé čerpadlo s jedním oběžným kolem, které obstarává nejen dopravu vody do odběrného místa, ale i pohon vestavěného ejektoru. Díky tomuto ejektoru má čerpadlo vynikající samonasávací schopnost. Oběžné kolo, difuzor i ejektor jsou z technopolymeru. Těleso čerpadla, mezistěna ucpávky a hřídel motoru jsou nerezové. Nosný mezikus a plášť motoru jsou z tlakově litého hliníku. Těsnění hřídele zajišťuje uhlík/keramická mechanická ucpávka. Čerpadlo je opatřeno zátkami pro zavodnění nebo odvodnění, ochranou proti přetížení. Sací výška až 9 m. tato výška je ojedinělá na trhu se samonasávacími čerpadly. Sací výška udává max. tlakovou ztrátu na sacím potrubí, tzn. je to součet všech ztrát (ztráta výškou, třením v potrubí a místní ztráta na tvarovkách/armaturách). Doporučujeme zvolit dimenzi potrubí min. o jeden řád vyšší než je výtlačné potrubí! Připojovací závity vnitřní 1". Čerpadlo má ideální pracovní bod 3 m3/h při 35 m, max. parametry čerpadla - max. průtok 4,8 m3/hod, max.tlak 4,8 bar.Specifikace
Parametry
| Krytí IP | 44 |
|---|---|
| Hmotnost | 11 kg |
| Délka kabelu | bez kabelu m |
| Rozměry (v x š x h) | 207x424x174 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý proud (I) | 6,6 A |
| Horizontální instalace | Ano |
| Třída izolace | F |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Teplota okolního vzduchu max. | 40 °C |
| Výrobce | DAB |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Vertikální instalace | Ne |
| Q max | 4,8 m³/hod |
| Max. povolený provozní tlak | 8 bar |
| Teplota čerpaného média | 5-35 °C |
| Ochrana proti přetížením | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ne |
| Tepelná ochrana | Ano |
| P max | 4,8 bar |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 1 kW |
| Materiál - oběžná kola | NORYL |
| Ucpávka | jednoduchá mech. |
| Sací výška | 9 m |
| Vlastní vypínač | Ne |
| Tlak na nátoku max | 3 bar |
| Sání čerpadla - horizontální | Ano |
| Výtlak čerpadla - vertikální | Ano |
| Zátky pro zavodnění-vypouštění | Ano |
| Rozběhový kondenzátor (interní) | Ano |
| Připojovací závit sání (vnitřní) | 1 " |
| Připojovací závit výtlak (vnitřní) | 1 " |
| Samonasávací čerpadlo | Ano |
| Materiál tělesa čerpadla | chromniklová ocel |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ne |











































