FRÄNKISCHE Chránička Fränkische FFKu-EM-F-UV 25mm
FRÄNKISCHE Chránička Fränkische FFKu-EM-F-UV 25mm
Ohebná trubka se střední mechanickou odolností, pro vnitřní i venkovní instalace. Balení ve smotku 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: FRÄNKISCHEKód produktu: 13497 Doprava a platba
Ohebná trubka se střední mechanickou odolností, pro vnitřní i venkovní instalace. Balení ve smotku 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: FRÄNKISCHEKód produktu: 13497 Doprava a platba
Použití
Kde je běžný "husí krk" málo a Kopoflex moc. Střední pevnost v tlaku a v rázu vyplňuje mezeru mezi těmito dvěma kabelovými chráničkami. Ohebnou plastovou chráničku je možné použít pod a nad omítku, na dřevo, do duté stěny, do betonu, do zeminy, pro strojní a systémové instalace.Specifikace
Středně odolná plastová ohebná kogurovaná trubka s vysoce kluznou vnitřní vrstvou z modifikovaného PVC, která brání šíření plamene, v černé barvě.
Hlavními výhodami jsou střední pevnost v tlaku a vysoce kluzná vnitřní vrstva, která umožňuje bezproblémové protahování kabelů a vodičů delšími úseky. Minimální tlaková pevnost: 750 N / 5 cm
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Provozní teplota | -25 až + 60 °C |
| Materiál | PVC |
| Barva RAL | 9005 |
| Hmotnost balení | 4,75 kg |
| Samozhašivý materiál | Ano |
| UV odolnost | Ano |
| Vnější průměr | 25 mm |
| Vnitřní průměr | 18,6 mm |
| Minimální pevnost v tlaku | 3 - střední, 750 N/5 cm |
| Balení ve smotku | 50 m |
| Vyznačená metráž | Ne |
| Reakce na oheň | A1-C3 |
| Nutnost jemnozrnného obsypu | Ne |
| Rázová pevnost | 3 - střední (2,0 kg / 100 mm) |
| Chování při ohybu | 2 - ohebné |
| Odolnost proti šíření plamene | Nešíří plamen, ČSN EN 61386-1 |
| Poloměr ohybu | 110 mm |























































