ICW 4x0,8 mm², balení 152 m
ICW 4x0,8 mm², balení 152 m
Čtyřžilový ovládací kabel ICW 408 pro závlahové systémy, pro až 3 elektromagnetické ventily, balení 152 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13364 Doprava a platba
Čtyřžilový ovládací kabel ICW 408 pro závlahové systémy, pro až 3 elektromagnetické ventily, balení 152 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13364 Doprava a platba
Použití
Kvalitní zemní kabely pro ovládání závlahových systémů až na vzdálenost 152 m. Barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 0,8 mm2. Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy.Specifikace
Pro přímou instalaci do země.
Izolace: Vnější plášť PVC, izolace žíly - PE
Barevné značení 4x0,8: bílá, rudá, zelená, modrá, vnější průměr kabelu 5,6 mm
Parametry
| Jmenovité napětí (U) | 30 V |
|---|---|
| Průřez vodiče | 0,8 mm² |
| Hmotnost balení | 7,75 kg |
| Vnější průměr | 5,6 mm |
| Balení ve smotku | 152 m |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Počet žil kabelu | 4 |
| Odpor jádra | 23 Ω/km |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 10 A |










































































