Malpro Instalační trubka 20 mm
Malpro Instalační trubka 20 mm
Samozhášivá, UV stabilizovaná, hrdlovaná trubka. Mechanická ochrana vodičů a kabelů, možnost jejich dodatečného doplnění či výměny. Více
Výrobce: MalproKód produktu: 13580 Doprava a platba
Samozhášivá, UV stabilizovaná, hrdlovaná trubka. Mechanická ochrana vodičů a kabelů, možnost jejich dodatečného doplnění či výměny. Více
Výrobce: MalproKód produktu: 13580 Doprava a platba
Použití
Při všech instalacích, kde je zapotřebí uložit ovládací do ochranné konstrukce. Poskytují mechanickou ochranu vodičů, možnost jejich dodatečného doplnění či výměny.Specifikace
Materiálem je samozhášivé PVC(calcium - zinek stabilizátor) opatřené účinným UV filterm. Díky němu je možné trubky použít také pro venkovní aplikace. Trubka je hrdlovaná. Instalace možná na i pod omítku, na dřevo i do duté stěny a betonu.Možnost montáže do prostoru nebezpečné zóny 2 v prostředí s nebezpečím výbuchu. Není vhodná pod podlahu (mazanina) a do zeminy. Splňuje požadavky normy ČSN EN 6138 ed.2:09.
Parametry
| Barva | Světle šedá |
|---|---|
| Hmotnost | 176 g |
| Provozní teplota | -25 až + 60 °C |
| Délka | 2 m |
| Materiál | PVC |
| Pevnost v tahu | Lehké (třída 2) |
| Vnější průměr | 20 mm |
| Vnitřní průměr | 18 mm |
| Odolnost proti UV záření | Ano |
| Vnější použití | Ano |
| Vnitřní použití | Ano |
| Mechanická pevnost | 320N |
| Pevnost v rázu | Lehké (třída 2) |
| Provedení nepodporující hoření | Ano |




























































