WAGO Svorka na vodiče COMPACT / 2 x 0,75 - 2,5 mm
WAGO Svorka na vodiče COMPACT / 2 x 0,75 - 2,5 mm
Spojovací krabicová svorka COMPACT 2273 pro spojení dvou vodičů o průřezu 0,75 - 2,5 mm². Barva bílá průhledná. Více
Výrobce: WAGOKód produktu: 39453 Doprava a platba
Spojovací krabicová svorka COMPACT 2273 pro spojení dvou vodičů o průřezu 0,75 - 2,5 mm². Barva bílá průhledná. Více
Výrobce: WAGOKód produktu: 39453 Doprava a platba
Použití
Spojovací krabicová svorka COMPACT 2273 pro spojení dvou vodičů o průřezu 0,75 - 2,5 mm.Minimální velikost, maximální spolehlivost! Wago svorka je bezšroubová varianta svorek, jež se používá v elektroinstalačních rozvodech. Stálý kontakt s vodičem zajišťuje přítlak pružiny, bez ohledu na průřez vodiče v daném rozsahu, který je uvedený pro konkrétní typ svorky.
NEJMENŠÍ KRABICOVÁ SVORKA
Specifikace
- Individuálně kombinovatelné průřezy připojení od 0,5 do 2,5 mm²
- Pro spojení až pěti vodičů
- Jednoznačné barevné označení pro rychlejší přístup
- Až o 51 procent méně potřebného prostoru než u milionkrát osvědčených svorek 273
- Zkušební otvor pro všechny běžné zkušební hroty
- Transparentní pouzdro pro vizuální kontrolu správné polohy vodiče
- Průhledové okénko ke kontrole délky odizolování
Video
Parametry
| Barva | Transparent. / bílá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,004 g |
| Napětí | max. 450 V |
| Rozměry (v x š x h) | 5,8x10x16,7,5 mm |
| Provozní teplota | do 60 °C |
| Způsob připojení | Násuvný spoj |
| Průřez připojovaných vodičů | 0,5 - 2,5 mm² |
| Max. proud | 24 A |
| Jmenovité rázové napětí | 4 kV |
| Počet připojovacích vodičů | 2 |
| Typy vodičů | Pevné |





























































