WAGO Svorka na vodiče s upínáním
WAGO Svorka na vodiče s upínáním
Svorka pro vodiče o průřezech 3 x 0,08 - 2,5. Více
Výrobce: WAGOKód produktu: 39460 Doprava a platba
Svorka pro vodiče o průřezech 3 x 0,08 - 2,5. Více
Výrobce: WAGOKód produktu: 39460 Doprava a platba
Použití
Třívodičová svorka s ovládacími páčkami pro připojení až 3 odizolovaných jemně laněných nebo plných vodičů.Specifikace
Pomocí svorky s připojením lze spojit 3 odizolované, jemně laněné vodiče od 0,08 mm² do 4 mm², plné nebo slaněné vodiče do 2,5 mm².
Video
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Hmotnost | 4,3 g |
| Max. proud (I) | 32 A |
| Rozměry (v x š x h) | 14,5x17x20,5 mm |
| Technologie spojení | CAGE CLAMP® |
| Počet pólů | 1 |
| Max. napětí (U) | 400 V |
| Průřez připojovaných vodičů | 0,8 - 2,5 mm² |
| Jmenovité rázové napětí | 4 kV |
| Počet připojovacích vodičů | 3 |
| Hořlavost | V0 třída |























































