Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
Diagnostické zařízení pro kontrolu automatických ovládacích systémů. Měřené veličiny - stejnosměrné a střídavé napětí a proud, odpor, akustický test el. průchodnosti ("prozváněčka"), test diod. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17060 Doprava a platba
Diagnostické zařízení pro kontrolu automatických ovládacích systémů. Měřené veličiny - stejnosměrné a střídavé napětí a proud, odpor, akustický test el. průchodnosti ("prozváněčka"), test diod. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17060 Doprava a platba
Použití
Zařízení umožňuje kontrolovat správnou funkci řídících jednotek a elektrického zapojení ovládacích systémů. Vhodné vybavení pro každého profesionála, každé instalační firmy závlahových systémůSpecifikace
Součástí balení je alkalická 9V baterie.
Parametry
| Napájení | 9 V DC |
|---|---|
| Hmotnost | 0,22 kg |
| Indikace stavu baterie | LCD |
| Akustická indikace | Ano |
| Typ napájení | Bateriové |
| Testování diod | Ano |
| Rozměry (v x š x h) | 13,5 x 6,5 x 3 cm |
| Rozsah měření AC napětí | 0 - 600 V |
| Rozsah měření DC napětí | 0,2 - 600 V V |
| Rozsah měření odporu | 200 - 2MO Ohm |
| Zobrazovací prvek | LCD |




















