Multimetr 500V/10A-V15
Multimetr 500V/10A-V15
Diagnostické zařízení pro kontrolu automatických ovládacích systémů. Měřené veličiny - stejnosměrné a střídavé napětí a proud, odpor, akustický test el. průchodnosti ("prozváněčka"), test diod. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17061 Doprava a platba
Diagnostické zařízení pro kontrolu automatických ovládacích systémů. Měřené veličiny - stejnosměrné a střídavé napětí a proud, odpor, akustický test el. průchodnosti ("prozváněčka"), test diod. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17061 Doprava a platba
Použití
Určeno k měření napětí, proudu, odporu, spojitosti obvodu (tzv. "prozváněčka"), polovodičového přechodu (tzv. "měření diod").Specifikace
Základní měřící přístroj s mnoha funkcemi.
Parametry
| Napájení | 3 V DC |
|---|---|
| Baterie součástí balení | Ano |
| Hmotnost | 0,20 kg |
| Indikace stavu baterie | LCD |
| Akustická indikace | Ano |
| Přesnost měření | 1 - 1,5 % |
| Testování diod | Ano |
| Typ baterie | 2x1,5V, AAA |
| Rozměry (v x š x h) | 6,0x11,5x2,0 cm |
| Rozsah měření AC napětí | 0 - 500 V |
| Rozsah měření DC napětí | 0 - 500 V V |
| Rozsah měření odporu | 200 - 2M Ohm |
| Rozsah měření AC proudu | 0,002 - 10 A |
| Zobrazovací prvek | LCD |























