Kopos Chránička MONOFLEX 20 mm - 50m
Kopos Chránička MONOFLEX 20 mm - 50m
Ohebná trubka s nízkou mechanickou odolností (20 x 14 mm) pro kabely 2 - 5 x 1,5 mm², balení ve smotku 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: KoposKód produktu: 13486 Doprava a platba
Ohebná trubka s nízkou mechanickou odolností (20 x 14 mm) pro kabely 2 - 5 x 1,5 mm², balení ve smotku 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: KoposKód produktu: 13486 Doprava a platba
Použití
Ohebná elektroinstalační trubka PVC MONOFLEX pr. 20 mm, mechanická odolnost 320N/5cm, světle šedá, balení 50 m, lze montovat do prostoru s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů a par, nebezpečná zóna 2 a do prostor s nebezpečím výbuchu prachu. Pro instalaci na povrch, do omítky nebo pod omítku. Vhodné pro montáž do dutých zdí, příček a stropů.U závlahových systémů se používá jako chránička kabelů ICW a CYKY při instalaci do zákrytovou deskou chráněných výkopů. Mechanická odolnost je nižší, než u chrániček Kopoflex.
Specifikace
Parametry
| Barva | Světle šedá |
|---|---|
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Provozní teplota | -5 .... +60 °C |
| Materiál | PVC |
| Vnější průměr | 20 mm |
| Vnitřní průměr | 14 mm |
| Minimální pevnost v tlaku | 320 N/5 cm |
| Balení ve smotku | 50 m |
| Vyznačená metráž | Ne |
| Reakce na oheň | A1-C3 |
| Nutnost jemnozrnného obsypu | Ne |




































