Prodlužovací kabel 10m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka
Prodlužovací kabel 10m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka
Navíjecí buben s tepelnou pojistkou. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17068 Doprava a platba
472 Kč s DPH
Použití
Prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvka s délkou 10 m, průřezem vodiče 1,5 mm² a tepelnou pojistkou. Ve všech zásuvkách je fáze orientovaná vlevo. Vhodný pro maximální zátěž 16 A max. / 3680 W při plně rozvinutém stavu a 4,8 A max. / 1100 W navinutý. Kvalitní naviják prodlužovacího přívodu. Je ideální pro prodloužení napájecí sítě 230V~. Jeho výhodou je pohodlná manipulace díky bubnu a kompaktním rozměrům.Specifikace
Bubnový prodlužovák, tepelná pojistka, 4 zásuvky a 10 m kabelu s PVC izolací.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka kabelu | 10 m |
| Materiál | plast/měď |
| Počet zásuvek | 4 |
| Dětská ochrana | Ano |
| Typ kabelu | H05VV-F3 |
| Průřez vodiče | 3 x 1,5 mm² |
| Vidlice | Lomená |
| Zatížení v navinutém stavu | 5A/1150W A |
| Zatížení v rozvinutém stavu | 16A/3600W A |
| Kryty na zásuvkách | Ano |








































