Přepěťová ochrana do zásuvky ADAPT 1-230 V, kontrolka
Přepěťová ochrana do zásuvky ADAPT 1-230 V, kontrolka
Ochrana před nebezpečným přepětím. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39387 Doprava a platba
120 Kč s DPH
Použití
Ochrana před nebezpečným přepětím zařízení napájených zásuvkovými rozvody 230 V.Specifikace
- absorpce tepelného rázu: 236J
- ochrana vodičů (L-N, L-PE, N-PE)
- kontrolka "Protected"
- 1 zásuvka s dětskou pojistkou
- 230V/16A
absorpce tepelného rázu: 236J
ochrana vodičů (L-N, L-PE, N-PE)
kontrolka "Protected"
1 zásuvka s dětskou pojistkou
230V/16A
Parametry
| Kmitočet | 50 Hz |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Maximální zatížení | 3 680 W |
| Max. proud (I) | 16 A |
| Počet zásuvek | 1 |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Dětská ochrana | Ano |
| Absorpce energie | 236 J |





















