Prodlužovací přívod - kostka, 2 m, 4 zásuvky 230V + 2x USB
Prodlužovací přívod - kostka, 2 m, 4 zásuvky 230V + 2x USB
Prodlužovací přívod o délce 2 m, se čtyřmi zásuvkami 230 V a dvěma zásuvkami USB 5V, 2 400 mA. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 18030 Doprava a platba
Prodlužovací přívod o délce 2 m, se čtyřmi zásuvkami 230 V a dvěma zásuvkami USB 5V, 2 400 mA. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 18030 Doprava a platba
Použití
Prodlužovací přívod v sobě šikovně integruje čtyři zásuvky 230 V a dvě zásuvky USB a je doplněn montážním přípravkem. Ideální kombinace pro umístění na pracovní stůl.Specifikace
- kompaktní zásuvkové pole - kostka s délkou strany pouze 7,5cm
- počet zásuvek:- 4x 230V / 10A- 2x USB, 5V / 2400mA max.
- montážní úchyt (dock) pro připevnění na stěnu nebo pod desku stolu
- uchycení docku pomocí šroubů nebo samolepící podložky (součást balení)
- LED kontrolka Power On pro USB nabíjení
Parametry
| Venkovní použití | Ne |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Maximální zatížení | 2 300 W |
| Max. proud (I) | 10 A |
| Dětská pojistka | Ano |
| Počet zásuvek | 4x230 V, 2xUSB |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Dětská ochrana | Ano |
| Montáž | Volně nebo s příprav |
| Délka přívodního kabelu | 2 m |
| Průřez vodiče | 1,0 mm² |
| Typ vodiče | H05VV-F3 |
| Materiál vnější izolace | PVC |
| USB | 2x 5V / 2400mA max. |



















































