Prodlužovací kabel 15m oranžový 3x1,5mm², 4x zásuvka
Prodlužovací kabel 15m oranžový 3x1,5mm², 4x zásuvka
Bubnový prodlužovací kabel výrazné oranžové barvy. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17069 Doprava a platba
Bubnový prodlužovací kabel výrazné oranžové barvy. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17069 Doprava a platba
Použití
Kabel vhodný například pro sekačky trávy, odvíjí se kabel se zásuvkou a buben zůstává v blízkosti zástrčky. Díky výrazné oranžové barvě kabel v trávě lépe uvidíte. Tepelná pojistka zabrání poškození kabelu a bubnu v případě použití nadměrné zátěže. Kvalitní naviják prodlužovacího přívodu. Je ideální pro prodloužení napájecí sítě 230V~.Specifikace
Bubnový prodlužovák, tepelná pojistka.
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Počet zásuvek | 4 |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Délka přívodního kabelu | 15 m |
| Vidlice | Lomená |
| Zatížení v navinutém stavu | 5 A/1150 W A |
| Zatížení v rozvinutém stavu | 16 A/3600 W A |
| Tepelná pojistka | Ano |
| Kryty na zásuvkách | Ano |
| Typ vodiče | H05VV-F3 |
| Materiál vnější izolace | PVC |









































