Prodlužovací kabel 25m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka, lomený
Prodlužovací kabel 25m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka, lomený
PROFI provedení navíjecího bubnu. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17070 Doprava a platba
Použití
Kvalitní 25 metrů dlouhý prodlužovací kabel na bubnu se čtyřmi výstupními zásuvkami za skvělou cenu vám usnadní zapojení elektrických zařízení ve vašem domově. Plastový buben usnadňuje manipulaci s kabelem a brání jeho kroucení a zamotávání. Kvůli nižšímu stupni krytí nepoužívejte prodlužovačku v místech, kde by hrozil její kontakt s vodou.Specifikace
Prodlužovací kabel na bubnu je vybaven vodiči s průřezem 3 x 1,5 mm² a čtyřmi zásuvkami se zemnicím kolíkem. Délka vedení činí 25 metrů. Stupeň krytí je IP40. Má lomenou vidlici a tepelnou pojistku. Maximální zatížení kabelu může dosahovat v navinutém stavu 5A/1150W a v rozvinutém 16A/3600W.
Parametry
| Krytí IP | 40 |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 25 m |
| Materiál | plast/měď |
| Počet zásuvek | 4 |
| Dětská ochrana | Ano |
| Typ kabelu | H05VV-F |
| Průřez vodiče | 3 x 1,5 mm² |
| Vidlice | Lomená |
| Zatížení v navinutém stavu | 5A/1150W A |
| Zatížení v rozvinutém stavu | 16A/3600W A |
| Tepelná pojistka | Ano |
| Kryty na zásuvkách | Ano |
| Rozměr balení | 19,5 x 26,5 x 32,5 cm |
| Hmotnost balení | 3,81 kg |










































