Prodlužovací kabel 25m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka, přímý
Prodlužovací kabel 25m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka, přímý
Masivní prodlužovací kabel. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17073 Doprava a platba
1 693 Kč s DPH
Použití
Gumový prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvka s délkou 25 m, průřezem vodiče 1,5 mm² a tepelnou pojistkou, odolný proti stříkající vodě. Ve všech zásuvkách je fáze orientovaná vlevo. Vhodný pro maximální zátěž 16 A max. / 3680 W při plně rozvinutém stavu a 4,8 A max. / 1100 W navinutý. Kvalitní gumový naviják prodlužovacího přívodu. Je ideální pro prodloužení napájecí sítě 230V~. Jeho výhodou je pohodlná manipulace díky bubnu.Specifikace
Prodlužovací přívod na bubnu, venkovní, 4 zásuvky, gumový kabel, černý, 25m.
Parametry
| Krytí IP | 44 |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 25 m |
| Materiál | plast/guma/měď |
| Počet zásuvek | 4 |
| Dětská ochrana | Ano |
| Typ kabelu | H05RR-F3 |
| Průřez vodiče | 3 x 1,5 mm² |
| Vidlice | Přímá |
| Zatížení v navinutém stavu | 5A/1150W A |
| Zatížení v rozvinutém stavu | 16A/3600W A |
| Tepelná pojistka | Ano |










































