Prodlužovací kabel 20 m, gumový, 3x1.5 mm, 1 zásuvka
Prodlužovací kabel 20 m, gumový, 3x1.5 mm, 1 zásuvka
Odolný prodlužovací kabel, vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Zásuvka 230 V vybavena víčkem pro zabránění vniknutí nečistot. Černá barva. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17080 Doprava a platba
Odolný prodlužovací kabel, vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Zásuvka 230 V vybavena víčkem pro zabránění vniknutí nečistot. Černá barva. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17080 Doprava a platba
Použití
Vysoce kvalitní a bezpečné provedení 20 m prodlužovacího přívodu, u kterého jistě oceníte jeho využití jak v interiéru tak exteriéru. Přiveďte elektřinu tam, kde ji potřebujete.Specifikace
Prodlužovací kabel vhodný pro užití v exteriéru i interiéru.
Parametry
| Kmitočet | 50 Hz |
|---|---|
| Venkovní použití | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 2,75 kg |
| Maximální zatížení | 3 680 W |
| Max. proud (I) | 16 A |
| Počet zásuvek | 1 |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Dětská ochrana | Ne |
| Délka přívodního kabelu | 20 m |
| Průřez vodiče | 1,5 mm² |
| Typ vodiče | H07RN-F3G 1,5 mm² |
| Materiál vnější izolace | Guma |
| IP krytí | 44 |



















































