Časový spínač, venkovní, denní, 1 režim, krytí IP44
Časový spínač, venkovní, denní, 1 režim, krytí IP44
Jednoduchý mechanický spínač do zásuvky, denní režim, napětí 230-240V, proud 16 A, max příkon 3600 W. Krytí IP44 Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39373 Doprava a platba
Jednoduchý mechanický spínač do zásuvky, denní režim, napětí 230-240V, proud 16 A, max příkon 3600 W. Krytí IP44 Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39373 Doprava a platba
Použití
Tato mechanická spínací zásuvka, nebo-li časovač, je ideální pro nastavení zapnutí a vypnutí jakýchkoliv elektrických spotřebičů. Krytí IP44 předurčuje spínač pro použití ve venkovním prostředí, například na zahradách, dvorcích.Specifikace
Mechanický spínač s vyšším krytím IP44, denní režim.
Parametry
| Napájení | 230 V AC |
|---|---|
| Jmenovitý proud | 16 A AC1 |
| Spínaný výkon | 3600 W AC1 |
| Krytí IP | 44 |
| Dětská pojistka | Ano |
| Materiál | plast |
| Minimální doba sepnutí | 15 min. |
| Automatické nastavení letního/zimního času | Ne |
| Provedení | Mechanické |
| Montáž | Zástrčka se zásuvkou |
































