Dálkově ovládané zásuvky set 3 + 1, 3 zásuvky, 1 ovladač
Dálkově ovládané zásuvky set 3 + 1, 3 zásuvky, 1 ovladač
Set tří dálkově ovládaných zásuvek + ovladač. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39004 Doprava a platba
Set tří dálkově ovládaných zásuvek + ovladač. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39004 Doprava a platba
Použití
Dálkově ovládaná zásuvka. Umožňuje vypnutí a zapnutí spotřebičů pomocí dálkového ovladače.Specifikace
Dosah až 25 m ve volném prostranství. Easy learning - manuální přiřazení zásuvek k ovladači. Možnost spínání až 4 zásuvek.
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Venkovní použití | Ne |
| Barva | Bílá |
| Komunikační frekvence | 433,92 MHz |
| Max. proud (I) | 8,7 A |
| Provozní teplota | 0°C až +35°C °C |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Dětská ochrana | Ano |
| Jmenovité napětí zátěže (U) do | 230 V AC |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 2 kW |
| Dosah ve volném terénu | až 40 m |
| Napájení dálkového ovladače | 1× CR2032 (součástí |
| Barva RAL | 9003 |











