Přepěťová ochrana, 4 zásuvky, 1,5 m, bílá
Přepěťová ochrana, 4 zásuvky, 1,5 m, bílá
Ochrana před nebezpečným přepětím. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39389 Doprava a platba
270 Kč s DPH
Použití
Energetické a telekomunikační sítě jsou neustále vystavené rizikům rušení a přepětí různého druhu, které jsou častou příčinou poruch a špatné funkce různých elektronických zařízení. K účinné ochraně drahých elektronických zařízení před poškozením nebo zničením používejte přepěťovou ochranu, která zajistí bezpečnost a spolehlivost funkcí.Specifikace
Podsvícený síťový vypínač, 4 zásuvky.
Parametry
| Kmitočet | 50 Hz |
|---|---|
| Venkovní použití | Ne |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | 330 × 54 × 55 mm |
| Maximální zatížení | 2 300 W |
| Max. proud (I) | 10 A |
| Počet zásuvek | 4 |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Dětská ochrana | Ano |
| Délka přívodního kabelu | 1,5 m |
| Absorpce energie | 150 J |
| Doba odezvy | <100 ns |
| Ochranná úroveň Up | 2 kV |




















