Prodlužovací přívod 10 m, gumový, 3x1,5 mm, 4 zásuvky, IP44
Prodlužovací přívod 10 m, gumový, 3x1,5 mm, 4 zásuvky, IP44
Odolný prodlužovací přívod s vyšším krytím a s možností upevnění. Vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. 4 zásuvky 230 V. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 18015 Doprava a platba
Odolný prodlužovací přívod s vyšším krytím a s možností upevnění. Vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. 4 zásuvky 230 V. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 18015 Doprava a platba
Použití
Přiveďte elektřinu tam, kde ji potřebujete, ať se jedná o garáž, dílnu, nebo třeba zahradní altán. Vyšší krytí IP44 brání vniknutí vlhkosti a nečistot, montážní otvory a výřez usnadní instalaci.Specifikace
Parametry
| Kmitočet | 50 Hz |
|---|---|
| Venkovní použití | Ano |
| Barva | Černá |
| Maximální zatížení | 3 680 W |
| Max. proud (I) | 16 A |
| Počet zásuvek | 4 |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Dětská ochrana | Ano |
| Vypínač součásti zařízení | Ano |
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
| Typ vodiče | H05RR-F 3G |
| Materiál vnější izolace | Guma |
| IP krytí | 44 |
| Barva víčka | Oranžová |













































