Prodlužovací kabel PVC 5 m, 3 zásuvky
Prodlužovací kabel PVC 5 m, 3 zásuvky
Prodlužovací PVC kabel 5 m se třemi zásuvkami, bílá barva. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17088 Doprava a platba
Prodlužovací PVC kabel 5 m se třemi zásuvkami, bílá barva. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17088 Doprava a platba
Použití
Přiveďte elektřinu tam, kde ji potřebujete. 3 zásuvky a lehký odolný kabel.Specifikace
Parametry
| Venkovní použití | Ne |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Maximální zatížení | 2 300 W |
| Max. proud (I) | 10 A |
| Počet zásuvek | 3 |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Délka přívodního kabelu | 5 m |
| Typ vodiče | H05VV-F3 |
| Materiál vnější izolace | PVC |

















































